Ukrayna Üniversite EğitimiUkrayna Üniversite Eğitimi

Sumy Ulusal Tarım ÜniversitesiSumy Ulusal Tarım Üniversitesi

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi - Akreditasyon bir üniversite IV düzeyinde, Ukrayna en iyi tarım üniversitelerinden biri. 1977 yılında kuruldu.

Bugün işgücü piyasasındaki durum daha büyük çiftlikler ve Ukrayna işletmelerin işleme yabancı ortaklar en son teknolojileri üzerinde çalışma yeteneğine sahip çok yetenekli profesyonellerin gerek ile ortaklaşa kurulan böyle olduğunu. Öğrencilerin seçilen uzmanlık teorik bilgi almak için değil sadece, aynı zamanda ülkemizin önde gelen tarım işletmelerinde uygulama gibi Üniversitesi işbirliği yabancı ülkelerde, bir dizi halinde bunları birleştirmek için eşsiz bir fırsat var.

Öğrencilerimiz Danimarka, Finlandiya, İsveç, Fransa, ABD, Avustralya, Hollanda ve bu profesyonel olarak kendi düzeyini artırır İngiltere tarım çiftlikleri, alanında dünyanın en iyi başarıları görmek ve daha bir önde gelen tarım ve işleme işletmelerde istihdamı teşvik için fırsat var Ukrayna.

Toplam öğrenci sayısı yaklaşık 19.000 olduğunu. Takım çalışması içinde bilimlerin 69 doktor, profesör, bilimlerin 269 aday, doçent, Bilimler Akademisi 7 akademisyen, Ukrayna Mühendislik Bilimleri Akademisi, Tarım Ukrayna Bilimler Akademisi Sorumlu Üyesi 4 gelen üyeleri, Eğitim 3 onur İşçi, Bilim ve Teknoloji, Fahri Onur İşçi Ukrayna, Devlet Ödülü ve diğer yüksek nitelikli öğretmenlerin ödülleri bulunmakta.

Üniversite sürekli bilgisayarlaşma bir ilke vardır: şu anda 250 350 saat arasında değişen, özel bağlı olarak her öğrenci için lise fazla 980 koltuk ve bilgisayar temas görüntüleme süresi sayısı olarak. Öğrenciler ve öğretmenler uluslararası bilgi ağı internet ile bilimindeki son gelişmeler hakkında bilgi bulabilirsiniz. Üniversite yerel alan ağları kurdu.

Araştırma çalışmaları 19 araştırma laboratuarları, 20 binbaşı ile yüksek lisans eğitimi odaklanmıştır. Bitki yetiştirme ve Ukrayna Patates kuzey-doğu bölgesi için tohum seti Araştırma Enstitüsü bölümünde.

500.000 'den fazla kopya kütüphane SNAU. Bu, bilimsel akademik, sanatsal ve başvuru bilgileri yayınlar, ders kitapları mesafe İNTERNET bağlı öğrenme içerir.

Öğrencilerin uygulamalı eğitim için çiftlik hayvanları ve kümes hayvanları düzenlenen eğitim ve bilimsel üretim laboratuar (vivaryum), 2 bir alana sahip veterinerlik, zooengineer ve diğer bölümler SNAU kendi öğretim uzmanlar ve araştırma çiftlik arazisi gelecek doktorlar için bir yaşam ders kitabı böyle bir türüdür yeni teknolojiler için ürünlerin ekimi için makine sistemini kullanarak bir grup mühendis hizmet veren tarım arazileri 2,3 bin hektar deneme tarlasında dahil olmak üzere 6 bin hektar,.

Paralel olarak tüm öğrencilerin özel "Muhasebe ve denetim" ve "Yönetim" ikinci bir derece elde edebilirsiniz.

Sumy. Eğitim binaları, stadyum, laboratuarlar, yurtlar - tüm büyük, temiz, düzenli ve iyi donanımlı topraklarında yer. Üniversite 3000 hakkında öğrencileri 29 spor kulüplerinde yer alan şehir, öğrenci kulübü, spor salonları, en düşük fiyatlarla bir cafe ve yemek alanı vardır.

Bazıları onun akıl hocası devraldı ve şimdi araştırma ve öğretim çalışmaları, öğretim öğrencileri ve ülkemiz tarım sektöründe en verimli ve başarılı çalışmalar yürütmektedir.

Sumy Ulusal Ziraat Üniversitesi

Ekonomi ve Yönetim Eğitim-bilimsel Enstitüsü

İktisat ve Girişimcilik Dairesi

Yönetimi Fakültesi

Hukuk Fakültesi

Veterinerlik Eğitim-bilimsel Enstitüsü

Biyoteknolojik Fakültesi

Veterinerlik Fakültesi

Eğitim-bilimsel mühendislik-teknolojik Enstitüsü

Mühendislik-teknolojik Fakültesi

Yapı Fakültesi

Gıda teknolojileri Fakültesi

Agronomik Fakültesi

Lisansüstü Eğitimi Fakültesi

Yazışma Eğitimi Fakültesi

Ön eğitim Bölümü, Pazarlama Fakültesi

Sumy Ulusal Ziraat Üniversitesi

Lisans Harç Ücretleri 1800 $


MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE