Malta İngilizce Dil OkullarıMalta İngilizce Dil Okulları

NSTS Malta Dil OkuluNSTS Malta Dil Okulu

NSTS Ingiliz Dil Enstitüsü 1963 yılında Malta’da ilk İngilizce dil okulu olarak kurulmuştur. Yüksek standartlarda eğitim politikası izlemekte ve bu anlayış çerçevesinde ilerlemektedir. Nsts Malta 1989 yılında ulusal eğitim standartlarını yükseltmek amacıyla Ingiliz Dil Eğitimi Organizasyonu Federasyonunu kurdu.

Okul ve Olanaklar Hakkında

NSTS eğitim binaları tipik Malta kasaba evleridir ve etrafı güneş terasları ve meyve bahçeleri ile çevrilidir. Ev 16 sınıftan oluşmaktadır, kişisel erişim merkezi, kullanmak için ve satılık kitaplar, öğretmenler odası, yeme içme bölümü, rahatlayabileceğiniz açık alan mevcuttur. Okul kampus yurdundan 5 dakikalık, Hibernia yurdundan 15 dakika, Sliema deniz kenarından ise 15-20 dakika, Parcevilla - St. Julian’dan ise 25 dakikalık yürüme mesafesi uzaklıktadır. Ücretsiz internet erişimi ve wireless mevcuttur

Sunulan Programlar

Genel Ingilizce
Business English(İş İngilizcesi)
Intensive Business English(Yoğun İş Ingilizcesi)
Yaz Dönemi Yoğun Ingilizce Kursları
Birebir Dersler
Sınav Hazırlık Kursları
Üniversite Hazırlık Programı
Teacher Training Course
Küçükler İçin Kurslar
50 yaş Kulübü kursları

Konaklama Seçenekleri

Okul yürüyüş mesafesindeki birçok okul yurdunu sizlere önermektedir. Özenle seçilmiş aile yanı konaklamaları da mevcuttur. 3, 4, 5 yıldızlı oteller ve apartmanlar da bulunmaktadır.

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE