İtalya Üniversite Eğitimiİtalya Üniversite Eğitimi

Milano Bicocca ÜniversitesiMilano Bicocca Üniversitesi

Milano Bicocca Üniversitesi 1990'larda yaklaşık 90.000 öğrenci ile kalabalık başlamıştı, Bicocca kuzeyinde bir alanda, yeni üniversite yeri olarak seçildi. 1980'ler ve yeni kampüs büyük bir kentsel dönüşüm projesinin bir parçası oldu,bu alanda Pirelli sanayi kompleksi tarafından işgal edildi. Üniversite resmen 10 Haziran 1998 tarihinde kuruldu.

İktisat, Bilişim, İstatistik, Hukuk, Eğitim, Sosyoloji, Tıp ve Cerrahi, Matematik, Fen Bilimleri, Fizik ve Astrofizik, Kimya, Bilgisayar Bilimleri: Milan-Bicocca farklı disipliner alanlarda akademik programların geniş bir yelpazede sunan multidisipliner bir üniversitedir Biyoteknoloji ve Psikoloji.

Ülke genelindeki yüzlerce profesör, akademisyen ile eğitim verdiği eğitim kurumudur.

Milano Bicocca Üniversitesi kuzey İtalya'nin öğrencilerine hizmeti ve Milano'da aşırı yoğun,kalabalık Üniversitesi rahatlamak için, 10 Haziran 1998 tarihinde kurulmuştur. Profesörleri ve araştırmacıları gruplarından kurumsal katılması için seçildiler. Onların tutkusunu ve çalışma eğitiminde geleneksel yöntemler kullanılarak akademik ufuklarını genişletmiştir. Başta bu çok verimli iklimi en geleneksel disiplin ile yeni bir şey olması essiz bir eğitim zemini haline gelmiştir.

Biccoca Üniversitesi tarafından isgal edilen Milan, kuzey İtalya'da bir alanda duruyor. Pirelli 1980'lere kadar sanayi kompleksi idi, Su anda 2.nci Dünya Savaşı'nın sonundan bu yana Milano'da gerçekleştirilmiş en büyük projesi kentsel dönüşüm konumundadır. Dünyaca ünlü mimari, Vittorio GREGOTTI içeren yeni bir ilçedir. Üniversitenin araştırma laboratuarlar, öğrenciler için yurt salonları çağdaş müzesi Italyan Ulusalararasi araştırma konseyinin (CNR), çok uluslu ofisleridir.

Bu kentin Üniversitesi Milano Bicocca ortaya çıktı,üniversite öğretimi,yüzlerce öğrencinin yeteneklerine katkıda bulunarak,üniversite gelenekleriyle birlikte modern,yenilikçi bir gelecek sağlamıştır.

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE