Macaristan Üniversite EğitimiMacaristan Üniversite Eğitimi

IBS-International Business SchoolIBS-International Business School

Kısa adı ile IBS , İngiltere Buckkingham Üniversitesi' nin Macaristan 'daki stratejik partneridir. Dinamik bir işletme okuludur. kalifiye öğretmen kadrosuyla öğrencileri 21. Yüzyılın yoğun tempolu, dinamik global iş pazarının rekabetçi ortamına hazırlar. Öğrencilerin kendi yapıcı fikirlerini okul ortamında özgürce paylaştığı eğitim sistemi uygulanmaktadır. 

Öğrenciler eğitimlerinin 6  dönemlik eğitimlerinin son döneminde Erasmus Proğramı ile istedikleri bir Avrupa ülkesinde okuyabilirler veya dünyanın önde gelen çok uluslu şirketlerinin Budapeşte veya başka bir Avrupa ülkesindeki ofislerinde tam zamanlı stajyer olarak yetiştirilirler. İyi performans gösteren öğrenciler mezun olduktan sonra bu firmalarda tam zamanlı çalışabilirler.Öğrencilerin % 70 'i mezuniyetlerinden sonraki 3 ay içinde eğitim gördükleri konularla ilgili işlere yerleşmiştir; bu firmaların çoğu uluslararası şirketlerdir.Prestijli partner firmaların listesi web sayfamızdaki okul-IBS linkinden incelenebilir. 

IBS'NİN KARİYER ODAKLI AVANTAJLARI

*Buckıngham Üniversitesi,UK diploması

*Mezun olmadan Macaristan'da veya yurt dışında 300'den fazla çok ulkuslu şirkette çalışma olanağı 

*Uluslararası dinamik eğitim-öğretim ortamı  

*iş dünyasından gelen tecrübeli, vizyonist eğitim kadrosu  

*Uluslararası tanınmış yenilikçi eğitim ve öğretim metodları  

*Canlı öğrenci hayatı  

*Kariyer odaklı proğramlar  

*Öğrenci değişim proğramları kapsamında 18 AB ülkesindeki 66 partner üniversitenin birinde bir dönem erasmus eğitimi

*7 /24 ingilizce konuşulan bir okul

*Budapeşte ve Viyana kampüsleri

*Çeşitli spor imkanları

*Kampusta modern öğrenci yurdu

 • Kuruluş Yılı : 1990
 • Öğrenci Sayısı : 1400
 •  ÖSS şartı yok
 • YÖK Denkliği var
 • Eğitim Dili İngilizce
 • Aynı binada modern öğrenci yurdu
 • İngilizce hazırlık Kursu: 2 Sömestre -4400 € yıllık
 • yaz okulu: dil ve kültür eğitimi- herşey dahil  - 1Ay- 1550 €
 • www.ibs-b.hu

LİSANS Proğramları : 3 Yıl 6600 € / Yıl

 • İşletme
 • sanat İşletmeciliği
 • İşletme & Diplomasi
 • İşletme & Turizm
 • İşletme & Yabancı diller
 • İşletme & Psikoloji
 • İşletme & Bilişim sistemeleri
 • Finans İşletmeciliği

YÜKSEK LİSANS Proğramları : 1 Yıl - Budapeşte'de ;8700 €

                                                                 Viyana'da ; 11.800 €

 • İnsan Kaynakları Yönetmeliği (Human resources manegement )
 • Uluslararası İşletme ( Internatıonal Busıness )
 • Pazarlama Yönetimi ( Marketing Management )
 • Finansman Yönetimi ( Financial Management )

 IBS SEÇMEK İÇİN NEDENLER

 Cazip çalışma programları

 Bir özel uluslararası bir üniversite olması, IBS hızlı bir sürekli değişen uluslararası pazar ihtiyaçlarına adapte ve bu doğrultuda akademik programlar değiştirir.. Oxford bölgesindeki stratejik ortağı ve diğer Avrupalı ​​ortakları ile yakın işbirliği biz küresel iş zorlu bir ortamda verimli gerçekleştirmek ve esnek düşünüyorum esnek ve motive iş adamları üretmek.

 Uluslararası çevre

 Avrupa, Orta ve Güney Amerika, Asya ve Afrika üzerinde Uluslararası uzmanlar, yurt dışından misafir profesör ve tüm öğrencileri İBS kültürel etkileşim ve iletişimi için cazip bir mekan yapar.  Bizim değişim programları yoluyla, IBS öğrencileri 20 Avrupa ülkesinde 80'den fazla ortak kurumlarında öğrenim görebilirler.  Onlar IBS tesisindeki çalışmaları sırasında en az bir dönem için dünyanın en heyecan verici şehirlerinden bazı en iyi işletme okulları ev sahipliği yapar.  Yaklaşık 50 özel öğrencilerimizin temel dil becerilerinin yanı sıra iş son derece uzmanlaşmış dil, akademik yazma ve müzakerelerin edindikleri IBS garanti de, "seçilmiş" dil öğretmenleri eğitti.

 İngiliz derece.

Macaristan ve yurtdışında lisans ve yüksek lisans dereceleri için çalışma Öğrencilerimiz prestijli Oxford Brookes Üniversitesi tarafından verilmektedir.  Bu derece Büyük Britanya, geniş Avrupa Birliği ve dünya işgücü piyasalarında IBS mezunları için kapılar açılacaktır.

 

 Takım çalışması ve beceri geliştirme

. Geleceğin işadamı bir ekip lideri olarak ve bir ekip üyesi olarak çalışması gerekir.  Bu nedenle, mesleki uygulamanın önemli bir bölümü küçük çalışma gruplarında yapılır. Bu iletişim, farklı bakış açılarını anlamak ve çatışmalar ve master liderlik yönetmek öğrencilerin yeteneklerini geliştirmek için yardımcı olur.  Bu IBS de uzun bir süredir olduğu gibi kişisel beceri ve yetkinliklerin geliştirilmesi dünya çapında iş eğitim odağı haline gelmiştir.

 Öğrenci hayatı Thrilling

. IBS sadece çalışmak için bir yer değil,  aynı zamanda çeşitli kültürel ve spor tesislerine ev sahipliği yapmaktadır.  IBS Öğrenci Sahne yanı sıra halka IBS öğrencilerine açık popüler bir tiyatro.  IBS Café ve kampüs bahçesi öğrencilerin ve öğretmenlerin dinlenebileceği hoş mekanlardır. . IBS Fitness , aerobik, tenis, sauna, solaryum ve masaj öğrenci hyatına yardımcı olan unsurlardır. 

Residence HallResidence Hall

 Sağ okulun ana binanın yanında bulunan bir tamamen yenilenmiş Residence Hall donanımlı konforlu banyolu odalar ile yurt dışından bizim uluslararası öğrenci bekliyor.  Tüm odalarda (tek veya paylaşımlı) muhteşem park manzarası var ve her modern amenity içerir: banyo, internet bağlantısı, televizyon, buzdolabı, balkon ve de eğitim için sessizlik.

 

 

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE