FİRMAMIZ HAKKINDAFİRMAMIZ HAKKINDA


Berika  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışında eğitim almış ve bir çok ülkeyi gezerek eğitim kuruluşlarını yakından tanıma fırsatı bulmuş tecrübeli eğitim danışmanlarıyla, yurtdışında eğitimi hedefleyen öğrencilere okul kayıtları, vize işlemlerinin yürütülmesi, konaklama ayarlanması, seyahat organizasyonlarının planlanması gibi konularda yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur...

Berika Eğitim, öğrencilerin bilinçli tercihler yapmasında yol gösterici olmak, ihtiyaçlarını ve beklentilerini temel alarak uygun okullar bulmak, eğitime başladıkları tarihten ülkelerine dönüş aşamasına kadar yardımcı ve destek olmak ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda temel amacımız, yurtdışı eğitim alanında tecrübeli profesyonel danışmanlarımız aracılığıyla kişiye özel hizmet sunmak, öğrencilerin beklentilerine, hedeflerine uygun okul bulmak ve gelecek planlarıyla örtüşen eğitim alternatifleri arasından seçim yapmalarına yardımcı olmaktır.

Berika Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Yurtdışındakı üniversite ve dil okullarında  eğitim almak isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Berika Yurtdışı Eğitim aşağıdaki alanlarda ücretsiz danışmanlık hizmeti veren, alanında profesyonel bir Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasıdır. Berika Yurtdışı Eğitim okullarla yaptığı anlaşmalar neticesinde tüm gelirini yurtdışı eğitim kuruluşlarından sağlamaktadır.

√ Her yaş için dil okulları,
√ Çocuklar ve gençler için yaz okulları (18 yaş altı),
√ Üniversite yerleştirme hizmeti (Bugaristan, Ukrayna,Rpmanya,Makedonya )
√ Master ve MBA yerleştirme hizmeti,
√ Pre-Master ve Pre-MBA,
√ Sınav hazırlık kursları ( IELTS, TOEFL, GMAT, GRE, SAT… ),
√ Yönetici, iş adamları ve kısıtlı zamanı olanlara yönelik özel kurslar,
√ İngilizce öğretmenlerine yönelik programlar,
  Yurtdışı Eğitim konusunda kararınızı verirken, Berika Eğitim Danışmanlarının bilgi ve birikimlerini, yurtdışında bulundukları ülkelerle ilgili tecrübelerini dinlemeden, sizin için gezip inceledikleri okullara ilişkin detayları duymadan ve size önerecekleri en sağlıklı alternatifleri görmeden kararınızı vermeyin...

 

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE