İrlanda Üniversite Eğitimiİrlanda Üniversite Eğitimi

Galway Cultural InstituteGalway Cultural Institute

www.gci.ie

ŞEHİR : Galway

OKUL HAKKINDA : galway Cultural ınstitute hakkında ne söyleyebiliriz ?...Fazla düşünmeye gerek yok ;

* 'Okulun internet sitesinde ve paylaşım motorlarında gördüğünüz ve dinlediğiniz her şey doğrudur ! dersek abartmış olmayacağız.

Dünyada İngilizce eğitim  alınabilecek en mükemmel konumlardaki okullardan biri olduğunu iddia eden okula gittiğinzde, bu iddialarında haklı olduklarını düşüneceğinizide eminiz. İrlanda'nın canlı müzik, eğlence ve festivaller merkezi olan Galway ve Country Clare '' Vahşi Atlantik Yolu- Wild Atlantic Way '' olarak tanınan ve turistlerin en çok ilgisini çeken bölgelere yakın, İrlanda'nın batısındadır, Dublin'e 2.5 saatlik konforlu otobüs yolculuğula ulaşmak çok rahat. Sene boyunca kentte sürenyerel festivallere GCI öğrencileri de aktif olarak katılıp, İrlandalı halkla kaynaşabiliyorlar. Dünyaca ünlü sanat festivallerinden, Film festivallerine, Galway At yarişlrindan,İstridye festivali ve bir çok eğlencenin merkezidir Galway.

 Okulun gerçekten de müthişbir konumu var , birbirinden ferah, güneş alan 26 derslikte,insanın içini açan bir atmosferde , üstelik Atlantik Okyanus manzarası gözlerinizi her an önünde İngilizce  öğrenmek ,öğrencilere farklı bir deneyim kazandıracak. Okuldan çıktığınızda gözünüzün aldığınca kilometrelerce uzunluğunda bir sahil şeridi uzanıyor. Ozon cafe'de her gün , günlük sıcak yemek çıkıyor.

Modern ve ferah bin, mükemmel öğretmenler,modern öğretim metodları ve kurs materyalleri , her ihtiyacı karşılayan kurslar , 30 dan fazla ülkeden öğrenciler  ,içten ve güler yüzlü yaklaşım; Galway Cultural Institute her öğrenciye tavsiye edebileceğimiz bir okuldur. 

ÖĞRENİMPROĞRAMLARI

* 1 Ders=45 Dk

* G 20 : Haftada 20 ders

* G 30 : Haftada 30 ders

* CC 26 : Haftada 20 ders grup + 6 ders 1'e 1 özel ders

* CC 30 : Haftada 20 ders grup + 6 ders 1'e 1 özel ders

* Sınav hazırlık Kursları : IELTS / TOEFL / Cambridge exams

* İş İngilizcesi

* Lisans ve Lisansüstü Hazırlık Proğramları

* İngiizce +İletişim ve Müşteri Hizmetleri

*İngilizce + Pazarlama +Reklam + Satış

* İngilizce + İşletme ve Turizm

* Özel dersler

* + 50 yaş kursları

* Akademik Sömestre / Yıl sonu proğramları 

GALWAY CULTURAL INSTITUTE FİYATLAR

Okullar arasında fiyatları kıyaslarken 1 dersin kaç dakika olduğuna ve dolayısıyla haftada toplam kaç dakika eğitimkarşılığı olduğuna dikkat ederek kıyaslamamız gerekiyor.

Aşağıdaki fiyatlar örnek haftalar için geçerli fiyatladır. İstediğiniz paketproğram fiyat teklifimiz için lütfenşimdi arayınız. 0-23421 35 54

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE