Malta İngilizce Dil OkullarıMalta İngilizce Dil Okulları

EC DilokuluEC Dilokulu

EC English Malta Dil Okulu

 
-
İngiltere`de İngilizce eğitimi veren okullar içinde en iyisi olma kalitesine sahip olan, Malta adasında yürüttüğü İngilizce eğitim sistemini uzman ve kaliteli kadrosuyla birleştirmesi EC Malta dil okulunun kısa bir sürede en iyi seviyelere gelmesine sebep olmuştur. 2001 yılında inşaatı Avrupa standartlarına uygun bir şekilde bitirilen EC Malta dil okulu toplam 40 sınıftan oluşmuştur. Okulun eğitim binasının ST. Julians`da olmasının ana sebeplerinden biride öğrencilerin günlük ve sosyal ihtiyaçlarına olan mesafesi, ön planda tutulması tasarlanmıştır. EC MALTA dil eğitim okulu kumsal plajlara yakınlığı, sinema, postane, otobüs terminali, restoran, market ve gece eğlencelerine olan yakınlığıyla Malta’ya gelen öğrencilerin rahat ettikleri bir okul konumundadır.
 
- İki modern okul binasından oluşan EC Malta dil okulun’ da, 8 tanesi küçük gruplar ve özel dersler için tasarlanmış toplam 40 adet sınıf bulunmaktadır. Okulda ayrıca ücretsiz olarak öğrencilerin kullanımına açık 25 adet bilgisayardan oluşan bilgisayar laboratuarı, TV, DVD ve video odaları, kütüphane ve bireysel çalışmalar için düzenlenmiş dinlenme salonu, eğitim binasının üst katında geniş bir balkon, geniş ve havalandırmalı eğitim sınıfları, yüzme havuzu ve duş imkanı, e-mail ve Internet servisi için kurulmuş odalar, eğitim binasının içinde kurulmuş kafeteryaları, sportif faaliyetler için gerekli tesisleri, fitnesi centre vs… EC MALTA öğrencilerin en düşük yas siniri 18 olup, öğrenci kapasitesi 400, eğitim verilen sınıflarda 10 kişilik olmakla birlikte yüksek sezon`da 12 öğrenci eğitim görmektedir. EC MALTA fiyatlarına; hoş geldin yemeği, hoş geldiniz partisi, EC plajlarına parasız girme kartı, havalimanından geliş ve gidiş transferi ve Internet e-mail kullanma servisi, kitap ve kurs malzemelerinin ücretleri ödeme karşılığı olmasına rahman dil okuluna 8 hafta`dan fazla kayıt yaptıran öğrencilerden ek kitap ücreti alınmamaktadır.
 
- EC Malta dil okuluna 8 haftadan daha kısa bir süre öğrenim görmek için kayıt yaptıran öğrenciler öğrenim için gereken kitap, araçlar, test kitapçıklarına fiyat ödeme şartıyla sahip olacaklar ayni zamanda okulun sunduğu ada gezileri, Gozo, Comino, mangal gezileri, öğrencilerin topluca katılmalarını ve eğlenmelerini sağlandığı gece eğlenceleri (isteğe bağlı olup hiç bir şekilde katılma sorumluluğu yoktur) bu etkinliklere katilim ek bir ücret ödemek şartıyla gerçekleşmektedir.
 
- EC European Centre Dil Okulunun Sunduğu Kurslar: Genel İngilizce / Yoğun İngilizce / Mini gurup ingilizce / Kombinasın kurs / Bire bir kurs / Sınava hazırlık kursları / IELTS hazırlık programı / Akademik yıl programları / İş İngilizcisi / Club 50 (50 yas ve üstü)
 

- EC Malta Öğrencilerine Okulunuzun Duyurusu: Malta EC dil okuluna gelen her öğrenci kendisini, dünya ülkesinin toplandığı diğer öğrenci gurupları arasında bulur. Dil öğrenme amacıyla gelen öğrenciler sadece İngilizce lisanlarını geliştirmekle kalmayıp, diğer dünya ülkeleri öğrencilerini tanıma, yasayış biçimlerini öğrenme, kültür değişikliklerini inceleme ve birbirleriyle anlaşmak için sevk ettikleri performans sayesinde İngilizce öğrenimlerini hızlandırmalarına sebep olmaktadır. EC Malta dil okullarına gelen dünya öğrencilerinin ilk on ülke sıralaması: Japanese, Russian, Swedish, Chinese, Swiss, Columbia, Turkish, French, Italian.

- EC (European Centre Of English Language) Malta Dil Okulunun Eğitim Metodu: EC Malta Okulumuzun uzman eğitim kadrosu, eğitimlerde basarili olmak amacıyla öğrencilerin ilgi ve isteklerini eğitime yönlendirmeyi basarmış bir tim olması en büyük avantajımız olmaktadır. EC Malta dil okulunun Eğitimci kadro öğrencilerin ihtiyaçları olan ve amaçları doğrultusunda eğitim motoru uygulamakta, bu şekilde eğitim için gelen ve amaçları farklı farklı konularda İngilizce eğitimi alacak olan tüm öğrencilere ulaşmak mümkün olmaktadır. EC Malta Okulumuzun acık kapı politikası, yani öğrenciler istedikleri an ve sürede idare ofislerine gelip sorun ve isteklerini iletmeleri, okulun eğitim kadrosunun yârdim sever, dost ve arkadaşça olması öğrencilerin takıldıkları her konuda öğretmenleri ile iletişime girmeleri öğrenci eğitimi acısından büyük bir etken oluşturmaktadır. Sınıflarımızız küçük olması öğretmenlerin sınıftaki tüm öğrencilerle her an etkin olmasına olanak sağlamaktadır. Öğrenciler sınıfların küçük olmasından memnun olup dinleme ve eğitime katılma konusunda sınıfların küçük olması büyük fayda sağlamaktadır. İstediğinde mini gurup veya bire bir eğitimlerde uygulanmaktadır.


 
GENEL İNGİLİZCE : İngilizce seviyeniz ne olursa olsun bu kurslara katılıp haftada 20 saat”lik dil eğitimi programı alarak seviyenizi istediğiniz düzeye getirmeniz mümkündür. Genel İngilizce programında uygulanan sistem okuma, dinleme, konuşma, yazma, sorulan sorulara seviye derecenize göre cevaplama, İngilizciye olan merak ve ilginizi geliştirici çalışmalar yapmak seklinde gerçekleşir. Bu çalışmalar öğrencilere haftada 20 saat olarak uygulanır.
 
YOĞUN İNGİLİZCE : İngilizce seviyeniz ne olursa olsun dil okulunuzun sizlere verdiği yoğun çalışma programından daha fazla yararlanmak isteyenler için yoğun çalışma programı yanı haftada 20 saat değil 30 saat çalışmak isteyenler için uygulanır.
İNGİLİZCE MİNİ GURUP : Mini gurup kursları General İngilizce kursları ile çok büyük benzerlikler göstermektedir. Bu kursun en önemli etkinliği diğer adıyla özelliği kursun verildiği sınıfların diğer sınıflardan daha küçük olması, buda öğretmenin sınıfta bulunan tüm öğrencilere daha yakın ve etkin bir şekilde eğitim verebilmesini hızlandırmakta olmasıdır. Kurslarda haftada 20 veya 30 ders alma imkânınız bulunmaktadır.
 
KOMBİNEYŞIN KURS : Bu kurs genel İngilizce ve mini gurupların ufaltılmış halidir. Bire bir İngilizce kursuna çok yakın olmakla birlikte sabah eğitimlerinden arta kalan diğer vakitlerinizi eğitimle pekiştirmenize yardımcı olmaktadır. Hem sabah hem öylen takip edebilicesiniz hızlandırılmış İngilizce kursudur.
 
BİRE BİR KURS : Bu kurs kısa zamanda çok hızlı İngilizce eğitimi almak isteyenler için tek kelime ile mükemmeldir. İstediğiniz veya eksik olan İngilizcenizin düzeltilmesi amacıyla hazırlanmış olup yüzde yüz amaca olaşmanın en faydalı yoludur. Kurs öğrencinin istediği amaçlarda en iyi seviyeye gelmesi için uygulanan bir programdır.
 
SINAV HAZIRLIL KURSLARI : Bu kurs dünya çapındaki tüm üniversitelerde ve hayat içinde ilerlemeniz için gerekli sertifikaları almanız acısından büyük önem taşımaktadır. Bu kursun amaçlarından biri olan sınavlara hazırlık için gerekli tüm bilgileri eğitim metodunda bulundurmasıdır. Bu kursa başlayacak öğrencilere sınavlara hazırlık testleri uygulanır ve öğrencinin sahip olduğu bilgiler okul eğitim komisyonu tarafından incelendikten sonra öğrenciye uygulanması gereken eğitim metodu başlatılır. Öğrenciler sık sık sınavlara tabi tutularak öğretilen her bilginin etkin halde olmasına dikkat edilir. Hazırlanmak istediğiniz sınav hazır olduğunuz zamana kadar eğitimci ve uzman sınav kurulu tarafından izleme altında tutulursunuz. Bu kurs sonunda öğrencinin istediği sınavlara hazırlanmış olması garanti edilmektedir. (üniversite ve sınav kurullarının uyguladığı sınav sistemini çok yakından takip eden hatta bu sınavlarda etkin rol oynayan eğitimcilerle bu kurslar yürütülmektedir)
EC MALTA dil okulu sizleri hangi kurslara hazırlıyor : Dünyanın kabul ettiği ve tanıdığı Cambridge üniversitesinin onaylığı sertifikalar içinde bulunan ve sizin iyi derecede konuşma, yazma, dinleme ve okuma İngilizcenizin onaylanması için gerekli tüm sınav aşamalarınızı eğitim altına alır. Cambridge üniversite”sinin sizlere sunduğu seviyeler.
 •  
  PET (Preliminary English Test) - Pre-Intermediate Level
 •  
  FCE (First Certificate in English) - Intermediate Level
 •  
  CAE (Certificate in Advanced English) - Upper Intermediate Level
 •  
  CPE (Certificate of Proficiency in English)
 
Eğer sahip olduğunuz seviye bazı sınavlar için yeterli değil ise yoğun İngilizce eğitim kurslarına devam ederek seviyenizi hızlı bir şekilde geliştire bilir ve bu sayede istediğiniz sınavlarda basarîli olma sansınızı garanti altına almış olursunuz. Yoğun İngilizce kurslarının başlangıç tarihleri için rehberlik kurulusunun bilgi temas formunu doldurmak suretiyle bilgi isteğinde buluna bilirsiniz.
IELTS SINAV HAZIRLIK : IELTS testleri İngilizce eğitimin ana inceliklerini ve normal seviyede İngilizce bilgilerinin uygulandığı eğitim seklidir. İngilizce konuşma kapasitenizi arttıracak şekilde bir eğitim uygulanır. Bu kurs akademik veya genel İngilizce çalışmalarındaki okuma ve yazma aşamalarını ağırlık alır. Bu sınav öğrencilerin is hayatında ilerlemesinde ve yabancılar şubesi
katılmak isteyenlerin İngilizce seviyesi düşük ve altı ise dil okulu yoğun bir ders temposu uygulayarak sizi düşük seviyelerden is İngilizcisi kurslarına başlamanız için gerekli seviyeye hızlı bir şekilde çıkarma programları uygular.( Böyle bir istek karsısında bizlere danışarak gerekli fiyat ve açıklama alabilirsiniz)
 
CLUB 50 (50 YAS ve ÜSTÜ) : 50 ve ustu eğitim için bas vuran öğrencilere European Centre Malta iki haftalık bir program hazırlamış, olup diğer öğrencilerle neşeli bir ortamda eğitim vermek amaçlanmıştır. Bu kursa katılan öğrenciler haftalık 20 ders eğitim görecek ve her sınıfta 5 öğrenci olu çaktır. Bu kursta alınacak eğitim yurt dışına ve gittiğiniz yerlerde adres, o ülkenin yasam sekilerlini tek basınıza hiç bir yabancı dil sorunu çekmeden gezip dolaşmanızı, gerekli rezervasyon işlemlerini yapabilmenizi ve rahatlıkla anlaşabileceğiniz bir dile sahip olmanız amaçlanmıştır. Her günkü kurs bitiş saatinden belli bir sure sonra Malta adasını gezilmeye değer yerlerini, şarap üretimi konusunda bilgi edinmenizi, kilse, tarihi müzeleri gibi birçok yeri görmeniz amacıyla çeşitli turlara katılmaktasınız.

AİLE YANI KONAKLAMA: Aile yanında konaklamanın size faydaları dil öğrenimi acısından önemlidir. İngilizce öğreniminde özel program olarak kurs verilen bire bir İngilizce dersini konaklama yaptığınız aile yanında sadece konaklama ücreti vererek gerçekleştirebilirsiniz. Yanında kaldığınız aile ile günlük iliksilerinizde gerçekleştirdiğiniz sohbetler, aile yemeklerindeki kültür farklılıklarını konu alan sohbetleriniz, çevreyi ve Malta adasını tanımak için sorduğunuz sorular gibi tüm unsurlar İngilizceğizi geliştirmenizde büyük rol oynamaktadır. EC Malta aile konaklama konusunda çok hassas olup, tüm aile`leri belli sürelerde denetleyerek onların öğrencilere vermesi gereken sıcaklık ve sev kati değerlendirerek aile hakkında inceleme yapar. Aile`ler yanlarında kalan öğrencilerin rahatlığını, sabah kahvaltılarının eksiksiz olmasına, aksam yemeklerinin her gün çeşitlilik göstermesi gibi unsurlarla sorumludur. Yanında kaldığınız aile`ler en az iki, en fazla 6 öğrenci konaklar, yatak odaları çift kişilik veya tek kişilik olup diğer öğrencilerle paylaşılmaktadır. Aile yanında kalan öğrencilerin tamamı bay veya bayan`dir.
 
ÖZEL AİLE KONAKLAMA (Geniş ve çok odalı kültürlü aile yanı): EC Malta dil okulu sizlere malta aile konaklamanın diğer bir özelliği olan özel aile konaklama imkanı veriyor. Bu konaklamayı secicik öğrencilerin kendilerine ait yatak odası ve banyosu bulunmakla birlikte daha büyük bir evde konfor içinde yasama imkanı veriyor. Genelde bu tarz evlerin aile`leri doktor, avukat, is adamı, mühendis gibi kültürlü kişilerden oluşur. Malta adasının yaz aylarında turistik ve öğrenci kapasitesinin doluluk göstermesi sebebiyle konaklama zorlukları yaşanmaktadır. Hotel ve diğer konaklama yerlerin bu durum karsısında fiyatlarını sezonuna göre ayarlamaktadır. EC Malta(European Centre) dil okulu öğrencilerinin konaklama sorununu yaz basında yaptığı kontratlarla düzenlemeye uğraş şada yaz sezonu (yüksek
sezon) fiyatları ile kış sezonu (düşük sezon) fiyatlarında belli farklılıklar göstermektedir.
 
BLUE MARINE MALTA LÜX APARTMAN KONAKLAMA
Blue Marine, EC Malta Dil Okuluna 5 dakika yürüyüş mesafesindedir. St. George's Bay plajı, alış veriş merkezi olan Bay Street, Malta 'nin her zaman en hareketli merkezi olan Paceville, çok sayida restaurant, bar, cafe, bankalar ve postane EC Malta Blue Marine Apartmanlarına 2–3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Yaz sezonunda faaliyette olan Corintihia Marina Otele ait, EC Malta Dil Okulunun örencilerinin ücretsiz yararlandığı EC Beach Club, Blue Marine konaklamalarına 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Blue Marine Malta Lüks Apartman Konaklamalar toplamda 10 daireden oluşmaktadır. Bunlardan 9 tanesi çift yatak odalı (4 kişilik) ve 1 tanesi de 3 yatak odalıdır (6 kişiliktir). Lüks Apartman Konaklamalarda, banyo mutfak gibi alanlar, dairede kalan diğer öğrencilerde ortaklasa kullanılır. Tüm lüks apartman konaklamalarda yatak odaları 2'ser kişiliktir. Eğitim paketinizi ulustur urken, tek kişilik oda veya çift kişilik oda tercihi yapılabilir. Tek kişilik oda tercihi yapılsa bile ortak alanların dairede kalan diğer öğrencilerle ortaklasa paylaşılacağı unutulmamalıdır.
.
Toplamda 21 oda - 42 kişi kapasiteli - Her dairede 1 banyo bulunmaktadır - Tam donanımlı ortak mutfak, fırın, tost makinesi, ketle - Oturma grubu ve yemek masası - Kablolu TV - Ütü masası ve ütü - Klimalı yatak odalara - Wi-fi, Kablosuz Internet Erişimi - Her katta 3 dairenin ortak kullandığı çamaşır makinesi - Haftada bir kez konaklama temizliği - Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi (Çamaşır makineleri, 3'er daire tarafından ortaklasa kullanılmaktadır. Haftada bir sefer kullanım ücretsizdir)
 

MALTA BUCKINGHAM HOUSE RESIDENCE KONAKLAMA
 
Buckingham House konaklama EC Malta dil okul ununa 5 Dakka yürüme mesafende olup Malta”nın en işlek yeri olarak bilinen sinema, restorana, alışveriş yapacağınız dükkanlara, bowling salonuna ve EC sahil kulübüne yakınlığı ile önemli bir konaklama yeri olarak yer alır. Buckingham house konaklama 5 katli lüks blok apartmandan oluşmuş, çok iyi ve yüksek satan darlardadır. Konaklamaya dahil olanlar.
Her apartmanda üç yatak odası olup, iki oda çift yataklı diğer oda tek yataklı`dir.(Paylaşmalıdır) - Her apartmanda iki banyo bulunur - Her apartmanda mutfaklar ( mutfaklarda tüm tesisat düşünülmüştür) - Her apartmanda Air-Conditions bulunmakta - Her apartmanda çamaşır makinesi bulunmakta - Apartmanların yatak örtüleri ve havlu her apartmanda ekstra mevcuttur öğrenciler yüzme - Havlularını yanlarında getirme
leri gereklidir - Yatak örtüsü ve havlular haftada bir değiştirilir - Apartmanlar haftada bir temizlenir.
 
 
Apartmanların giriş katlarında EC Malta dil okulu tarafından asılmış bilgi board`ları bulunmaktadır. Asilmiş olan bu board`lara okulun eğitim değişiklikleri ve acil durumlarda aramanız gerekli kişilerin telefon numaraları yazılmakta bu bilgiler her gün yenilenerek öğrencilere duyurulmaktadır.
 
ST. GEORGE'S PARK LÜX APARTMAN KONAKLAMA
 
 
     
 
 
St. George's Park Apartmanlar, Malta 'nin kalbi olan St. Julians 'in merkezindedir. EC Malta Dil Okuluna sadece 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde olan St Geoerge's Park 'in çevresinde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. St. George 's Park konaklamalar, apart otel tarzında konaklamalardır ve hemen yanında bulunan La Valette Resort Hotel'le beraberdir. EC Malta Dil Okuluna kayıtlı ve St. George's Park konaklamalarda kalan örenciler, La Valette Resort Hotel 'in tüm imkânlarından da yararlanabilirler. St. George's Park konaklamada kayıt esnasında tek kişilik veya çift kişilik konaklama tercihi yapılabilmektedir. St. George's Park konaklamalar okula ait olmadığı için sadece Nisan - Ekim ayları arasında kullanılmaktadır. EC Malta Lüks Apartman Konaklamalarda, banyo mutfak gibi alanlar, dairede kalan diğer öğrencilerle ortaklaşa kullanılır. Tüm lüks apartman konaklamalarda yatak odaları 2'þer kişiliktir. Kayıt esnasında, tek kişilik oda veya çift kişilik oda tercihi yapılabilir. Tek kişilik oda tercihi yapılsa bile ortak alanların dairede kalan diğer öğrencilerle ortaklaşa paylaşılacağı unutulmamalıdır.
.
Her dairede 1 banyo - Elektrikli ısıtıcısı ve vantilatör - Oturma grubu ve yemek masası - Uydu Televizyonu - Tam donanımlı mutfak - Kasa - Açık ve kapalı yüzme havuzları - Jetonlu ortak kullanılan çamaşır makineleri - 24 saat resepsiyon - 24 Oyun salonu, kuaför, mini market, sauna - Internet Cafe - Haftada bir kez konaklama temizliği - Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi - Çamaşır makineleri, 3'er daire tarafından ortaklasa kullanılmaktadır. Haftada bir sefer kullanım ücretsizdir.
 
THE DRAYTON APARTMAN KONAKLAMA – EC MALTA ADULT RESIDENCE
 
The Drayton Residence konaklama EC dil okuluna 10 metre uzaklıkta olup diğer konaklama yeri olarak kullanılan Buckingham house`sun konumuyla ayni yakınlıktadır. Sinema, restorana, alışveriş yapacağınız dükkanlara, bowling salonuna ve EC Malta sahil kulübüne yakınlığı ile önemli bir konaklama yeri olaraktan yerini almaktadır. Drayton residence 2004 yılında yeniden restorasyonu yapılarak 8 blok halinde genişletilip çağdaş bir yapıya kavuşturulmuştur.
 
Her apartmanda bir veya iki yatak odası.(Paylaşmalıdır) - Her odada iki yatak bulunmakta - Her apartmanda bir banyo bulunup paylaşılır - Her apartmanda mutfak bulunur (mutfaklarda tüm tesisat düşünülmüştür) - Her apartmanda salon, yemek odası ve balkon bulunmaktadır - Her odada kasa mevcuttur.( para, pasaport ve önemli eşyalarınızı güvence altına almanız için odalarda gizli kasa sistemi bulunmaktadır - Çamaşır yıkama ihtiyacınızı gidermeniz için, apartmanın çamaşır odasında çok cüzi bir ücret karşılığı yıkıya bilirsiniz - Apartmanların yatak örtüleri ve havlu her apartmanda ekstra mevcuttur öğrenciler yüzme havlularını yanlarında getirmeleri gereklidir - Yatak örtüsü ve havlular haftada bir değiştirilir - Apartmanlar haftada bir temizlenir. 
 
 
Apartmanların giriş katlarında EC dil okulu tarafından asılmış bilgi board`ları bulunmaktadır. Asilmiş olan bu boardlara okulun eğitim değişiklikleri ve acil durumlarda aramanız gerekli kişilerin telefon numaraları yazılmakta bu bilgiler
her gün yenilenerek öğrencilere duyurulmaktadır.
 
THE CARTON YURT KONAKLAMA – EC MALTA ADULT RESIDENCE
 
The Carlton EC` konaklama Hotellerinden biri olup deniz sahil bölgesinde yer alır. EC dil okuluna uzaklığı 5 Km olmasına rahman 20 Dakikalık sahil yürüyüşü ile veya otobüsle 10 Dakka mesafededir. Bu konaklama yeri Malta`nin en işlek sahil yürüme bandında olup deniz manzaralı güzel bir yapılanma sistemi bulunmaktadır. Etrafı kafeteryalar, restoranlar, bar, 10 Dakikalık yürüyüşle ulaşabileceğiniz market ve gece 12 ye kadar sahilde yürüyen insanlarıyla güvenli bir ortam içindedir. Toplam 47 çift kişilik odaya sahip olan bu hotel diğer dil öğrencileriyle yakından tanışma imkanı
 
 
Odalar kilimle kaplı, Air-Conditioned ve çift yataklıdır - Yatak odaları elbise dolabı, masa ve küçük buzdolabı bulunmaktadır - Her odada banyo bulunmaktadır - Her öğrencinin kullanımına acık mutfa - Yemek salonu deniz manzaralı - Büyük terası ve teras yüzme havuzu - Her öğrencinin kullanımına acık çamaşır bölümü - Internet ve e-mail salonu (cüzi bir ödeme karşılığı) - 24 saat recepti on görevlisi - Yatak örtüsü ve havlu hizmeti bulunmaktadır(Öğrenciler yüzme havlularını yanlarında getirmelidir) - Yatak örtüsü ve havlular haftada bir değiştirilir - Odalar haftada bir temizlenir.
 
.
Resepsiyonun hemen yanında EC dil okulu tarafından asılmış bilgi boardları bulunmaktadır. Asilmiş olan bu boardlara okulun eğitim değişiklikleri ve acil durumlarda aramanız gerekli kişilerin telefon numaraları yazılmakta bu bilgiler her gün yenilenerek öğrencilere duyurulmaktadır.
 
EC HOTEL KONAKLAMA
 
EC dil okulu Malta, hotel konaklama seçenekleriyle bas döndürücü bir servis sunar. Bu otellerin EC dil okuluna yakınlığı ve günlük etkinliklere olan mesafesiyle size her konuda hizmet verebilecek özelliklerdedir. Bu otellerden bazıları şunlardır.
İnter Continental Hotel / Rokna Hotel / Hilton Malta / Corinthia San Gorg Hotel / The Westin Dragonara Resort Hotel / Victoria Hotel / Golden Tulip Vivaldi Hotel / Alexandra Place / Rafeal Spinola / Hotel Plevna gibi… Birçok konaklama hizmeti sunmaktadır.

Hotel konaklama fiyatları otellerin yaptığı kampanyalardan dolayı değişiklik göstermektedir. Hotel konaklama isteyen öğrenciler ve aileleri gelecekleri tarihlerdeki fiyat listelerini bilgi formu`nu doldurmak suretiyle bilgi edine bilirler.

 

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE