Malta İngilizce Dil OkullarıMalta İngilizce Dil Okulları

Clubclass St.Julians Malta 2015 Aile ve Çocuk Programı 7-16 yaş Yaz OkuluClubclass St.Julians Malta 2015 Aile ve Çocuk Programı 7-16 yaş Yaz Okulu

Program Tarihimiz: Başlangıç tarihi 07.Haziran.2015 / Bitiş 23.Ağustos.2015

Yas Aralığı: 7- 16 yaş.

Program Süresi: 2 İle 11 Hafta 

Uygulanacak Program: Haftalık 20 Ders – (Haftalık 15 Saat Eğitim) Öğrenciler her hafta saat 09.00 – 12.30 arasında kursa devam ederler. Özel olarak tasarladığımız kurslarda modern enteraktif metotları ve iletişim tekniklerini kullanarak İngilizcelerini geliştirirler. Bu kurslar aynı zamanda öğrenciye uluslararası bir çevrede eğlenme ve arkadaşlıklar kurma fırsatı da verir. * Aileler de Clubclass tarafından sunulan herhangi bir yetiksinler kursuna katılabilirler. 

Konaklama: Aileler ve çocukları ya okulla aynı binada bulunan dairede kalabilirler veya Clubclass’a yakın bir otelde konaklayabilirler. Clubclass eğitim merkezinin konaklama seçenekleri tek yatak odalı stüdyo maksimum 3 kişilik paylaşımlı, iki yatak odalı daire maksimum 5 kişilik paylaşımlıdır. 

Yemek: Program aileleri ile gelen çocukları için düzenlenmesinden dolayı, eğitim programına katılacak aileleri seçmiş oldukları konaklamalarında yemek yapabilecekleri mutfak ya da otel seçeneklerinde yemek düzenlerini oluşturması mümkün olduğundan programa yemek dahil edilmemiştir. İstenmesi halinde Clubclass eğitim merkezinizden sabah kahvaltısı, öğlen paket yemeği ve akşam yemeği rezervasyonu yapılabilmektedir. 

PROGRAM ÜCRETİ (yetişkinlerin Clubclass eğitim merkezinde İngilizce eğitim alması halinde uygulanmakta olup, sunulan ücretlendirme sadece gençlerin eğitim ücret bedelidir)

 

Clubclass Malta Aile ve 7- 16 yaş arası Gençlik Yaz Programı 2015 Eğitim Fiyatı

 

 

1 Hafta

2 Hafta

3 Hafta

4 Hafta

Ekstra Hafta

 

 

210 Euro

380 Euro

550 Euro

720 Euro

170 Euro

 

 

Notlar: * Bu program aynı zamanda kendi konaklamalarını kendileri düzenlemek isteyen aileler ve çocukları için sunulmuştur. * Ayni tarihlerde aileleri Malta’da bulunuyorsa çocuklar bu programa katılabilirler. 

 

 

 

Programa Dahil Olanlar

  • Kurs kayıt ücreti
  • Haftalık 20 ders İngilizce eğitim
  • Eğitim sınıfları öğrenci mevcudu 15 öğrenci maksimum
  • Kurs materyalleri (Fotokopi)
  • Öğrenci indirim kartı ve malta tanıtım katalogu ve haritası

MALTA KÜLTÜR DERNEĞİ®, Öğrencilerine Sunulacak Ücretsiz Hizmetlerimiz 

  • Malta Vize işlemlerinin hazırlanması ve onay işlemleri İstanbul merkez ofisimizce takip edilmesi ve vizelerin alınması (öğrencilerimizin bulundukları şehirden konsolosluğumuza gelmesine gerek kalmadan vize onayları firmamızca alınmaktadır)
  • Kayıt ve yerleştirme işlemleri
  • Malta havalimanında karşılama
  • Öğrencilerimiz Malta havalimanına indiklerinde her öğrencimizin ayrı ayrı doldurması gerekli (DISEMBARKATION CARD) giriş formlarının, Merkez ofisimizce doldurulması ve öğrencilerimizin Malta havalimanına girişleri için havalimanı vize polisine önceden öğrenci bilgilerinin sunulması.
  • Öğrencilerimizin her hangi bir sorunla karsılaşması halinde her bir öğrencimize MALTA CEP (Vodafone) telefon hattı verilerek MALTA KÜLTÜR DERNEĞİ®, www.maltakulturdernegi.com ŞİRKET ÇALIŞANLARIMIZLA ile olan irtibatlarının (7/24 saat­) her an sağlanması.

Programa Dahil Olmayan Ekstralar 

- İstanbul – Malta – İstanbul (Gidiş – Dönüş)  uçak bileti

- Malta Konsolosluğu Vize Harcı

- Yurtdışı sağlık sigortası 

Clubclass Malta Dil Okuluna Kısa Bakış: Clubclass dil okulu, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından uzman eğitim dil kurumu unvanı alarak onaylanmış, Turizm Bakanlığı tarafından temiz, organize olmuş, verdiği servisle en iyi düzeyi yakalamış, kaliteli, modern atmosfer içinde sağladığı konaklamalar sayesinde üstün konaklama belgesi almış kaliteli bir okul olarak tanınmıştır. 

Clubclass gençlik programlarında sosyal bir programla öğreniliyor olan lisanın muntazam bir harmanını size sunuyor. Bu heyecan dolu ve yenilik getiren yaklaşım, öğrencilerin kullanımı ve hızlı-yürüyen faaliyetler boyunca İngilizce lisanınızı geliştirmek için derslerde güven ve akıcılığı geliştirerek öğrenmeyi ve sınıfın dışında İngilizcenin kullanımını cesaretlendiriyor. 

Bizim Teenskool programımız, genel İngilizce öğrenimi için her hafta 15 saatle dersle beraber sosyal faaliyetleri heyecanlandırmayı birleştirir. Öğrencilere, lisanın bütün görünüşleri açığa vurulur ve konuşmak ve dinlemeyle güvenin kazancı sağlanır. Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinerek eğlenceli vakit geçiriyorlar!

 

 

 

 

 

 

 

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE