Malta İngilizce Dil OkullarıMalta İngilizce Dil Okulları

Chamber CollegeChamber College

http://www.chambercollege.com/tr/content/the-school-360-2625/

The Chamber College Malta İngilizce Dil Okulu, Malta Üniversitesiyle yan yana binalarda eğitim vermektedir. The Chamber Malta İngilizce Dil Okulu öğrencileri Malta Üniversitesine ait olan spor salonlarından, yüzme havuzlarından, koşu parkurlarından, futbol sahalarından ücretsiz yararlanabilmektedirler.

The Chamber College, Malta adasında Gzira şehrindedir. Gzira Maltanın en popüler ticaret ve alış veriş merkezi olan Sliema'ya çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Merkezi konumu dolayısıyla adadaki cazip merkezlere ortalama ulaşım sadece 5 dakika sürmektedir. Gzira tamamen bir öğrenci şehridir. The Chamber Malta İngilizce Dil Okulu Malta Üniversitesiyle yan yana binalarda eğitim vermektedir. Bu yüzden de okulun etrafı üniversite bina ve yurtlarıyla çevrilidir.

The Chamber College Okula başlayan her öğrenciye kimlik kartı verilmektedir. Bu kart sayesinde Malta Üniversitesine ait olan spor salonlarından, yüzme havuzlarından, koşu parkurlarından, futbol sahalarından ücretsiz olarak yararlanılmaktadır. Bu kart sayesince partilere, gece kulüplerine de ücretsiz ya da indirimli olarak girme olanağı tanımaktadır. Kartta ayrıca 24 saat ulaşılabilecek acil servis numaraları bulunmaktadır.

Chamber College Malta dil okulu Malta’nın Gzira bölgesinde, çalışma ve dil öğrenmeye olanak sağlayan hoş bir ortamda yer almaktadır. Chamber College Malta dil okulu tamamen öğrenci konforu için tasarlanmış şık ve klimalı 27 sınıfa sahiptir.Chamber College Malta dil okulu 14 Şubat 2005 tarihinde kurulmuştur. Bu tarihten itibaren Chamber College Malta Dil okulunda, Avusturya, Brezilya, Çin, Kolombiya, Ekvator, Almanya, Gürcistan, Hollanda, İtalya, Japonya, Kore, Libya, Luxemburg, Fax, Polnya, Rusya, Sırbistan, İspanya, İsviçre, Türkiye, Tunus, Ukrayna ve Özbekistan'dan öğrenciler eğitim görmüşlerdir.

Chamber College Malta dil okulunda her seviye için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, uluslararası geçerliliği olan TOEFL, IELTS, Cambridge Sınavlarına Hazırlık kursları, İş İngilizcesi ve Executive English kursları (bire bir İngilizce kursları) için uzman kadroya sahiptir. Öğrenim sadece okulda bitmeyeceği gibi okul dışında da bir çok farklı akvite olanağıda öğrencilere sunulmaktadır.

Chamber College Malta dil okulunda, öğrencilerin dil eğitimini geliştirmeleri için işitsel olanakların yanısıra (TV, VCR, DVD ve CD) tam donanımlı bri dil labaratuvarı bulunmaktadır. Ders haricinde öğrencileirn rahat edebileceği bir dinlenme salonu, cafe, tüm okulda ücretsiz ve kablosuz internet bağlantısı ve uluslarası ucuz telefon görüşmesine imkan sağlayan VoIP sistemi mevcuttur.

 

 AİLE YANI KONAKLAMA

 

 

 

Aile yanı konaklamaları tercih ederek, Chamber College Malta Dil Okulunda ki dil eğitiminiz süresince maksimum pratik yapma şansını yakalayabilirsiniz.

Chamber College Malta dil okulunun sunduğu Aile Yanı konaklamalar, okula yakın çevrede, 5 dakika ile 20 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Chamber College'in öğrencilerinin kullandığı tüm Aile Yanı konaklamalar, Malta Tourism Authority tarafından (MTA) lisanslıdır.

Aile yanı konaklamalarda kahvaltı ve akşam yemeği konaklama ücretine dahil olduğu için özellikle yemek sorununu ortadan kaldırmak mümkündür.

Tercih yaparken, aile yanında kalacağınız odanın ister tek ister çift kişilik olmasına siz karar verirsiniz. Yakın aile yanı konaklama tercihi için en önemli kriter erken kayıttır.

 

OCEANIC APART KONAKLAMA

 

 

 

Oceanic Apartlar, Chamber College Malta Dil Okulu na 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve yeni yapılmış bir apartmandır. Chamber College Malta dil okuluna yürüyerek 5 dakika mesafededir. Gizra bölgesinde olduğu için, Sliema sahilinede 5 dakika mesafededir.

Oceanic Apart konaklamada, 5 daire bulunmakta; zemin katta olan daire 5 kişilik, 1., 2. ve 3. kattaki daireler 4 kişilik (2 yatak odalı) ve çatı katındaki dairede toplamda 3 kiiliktir.

Apart Konaklamalarda, banyo mutfak gibi alanlar, dairede kalan diğer öğrencilerle ortaklaşa kullanılır. Tüm apart konaklamalarda yatak odaları 2'şer kişiliktir. Kayıt esnasında, tek kişilik oda veya çift kişilik oda tercihi yapılabilir. Tek kişilik oda tercihi yapılsa bile ortak alanların dairede kalan diğer öğrencilerle ortaklaşa paylaşılacağı unutulmamalıdır.

* Toplamda 5 daire- 20 kişi kapasiteli

*  Her dairede  1 banyo bulunmaktadır

* Tam donanımlı ortak mutfak , fırın ,tost makinası ,kettle

* oturma grubu ve yemek masası

* Kablolı Tv

* Kablosuz İnternet bağlantısı

* Ütü masası ve ütü

* Tüm yatak odalarında vantilatör ve ısıtıcı

* Balkon veya teras

* Her dairede çamaşır makinası

* Haftada  bir kez konaklama temizliği

* Haftada bir kez havluların ve çarşafların değişimi

/pdf/chamber-college/Oceanic.pdf

 

HIGH RISE APART KONAKLAMA

 

 

 

High Rise, Chamber College Malta Dil Okulu na 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve Gzira/Msida bölgerlerinin kesiştiği noktadadır.

High Rise Apart konaklama, Malta Üniversitesine çok yakın olduğu için öğrencilerin çok yoğun olarak bulunduğu bir bölgededir.

Apart Konaklamalarda, banyo mutfak gibi alanlar, dairede kalan diğer öğrencilerle ortaklaşa kullanılır. Tüm apart konaklamalarda yatak odaları 2'şer kişiliktir. Kayıt esnasında, tek kişilik oda veya çift kişilik oda tercihi yapılabilir. Tek kişilik oda tercihi yapılsa bile ortak alanların dairede kalan diğer öğrencilerle ortaklaşa paylaşılacağı unutulmamalıdır

* Toplamda 8 daire - 32 kişi kapasiteli
* Her dairede 1 banyo bulunmaktadır
* Tam donanımlı ortak mutfak, fırın, tost makinesi, ketle
* Oturma grubu ve yemek masası
* Kablolu TV
* Ütü masası ve ütü
* Tüm yatak odalarında Vantilatör ve Isıtıcı
* Balkon veya Teras
* Her dairede çamaşır makinesi
* Haftada bir kez konaklama temizliği
* Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

 

High Rise Apart Konaklama - Online Broşür**  

CHAMBER COLLEGE MALTA DİL OKULU OTEL KONAKLAMA

 

 

Yıl içerisinde otel seçenekleri ve fiyatları değşebildiğinden güncel bilgiler için gitmek istediğiniz tarih ve süre için güncel bilgilere ulaşabilmek için lütfen İzmir  ofisimizde ki eğitim danışmanlarımızla temasa geçiniz.  

 

 THE CHAMBER COLLEGE MALTA DİL OKULUNUN KURS SEÇENEKLERİ

 

The Chamber College sunduğu geniş kurs seçenekleriyle siz öğrencilerin İngilizce seviyelerini hep daha ileriye götürmeyi amaçlar. Tam donanımlı öğretmenlerimiz iletişim yeteneği gelişmiş ve öğrencilerle dostça ilişki kurabilen kişilerden seçilmiştir.
 
GENEL İNGİLİZCE YOĞUN (GEI): Haftada 45 dk. 30 ders saatinden oluşan bu program kısa süre içersinde İngilizcelerini geliştirmek için uygundur. Temel 4 dil yeteneğinin (konuşma, yazma, okuma, dinleme) üzerine kurulmuş olan program daha çok kelime ve gramer bilgisini geliştirme, karşılıklı konuşmalar ve telaffuz üzerinde zaman harcar. Öğrencilerin gelişimleri için grup çalışmaları ve bunların takibi için testler uygulanır.
 
GENEL İNGİLİZCE YARI-YOĞUN (GESI): GEI ile aynı içeriği taşımakla beraber bu program haftada 45dk. 20 ders saatinden oluşur.
 
GENEL İNGİLİZCE MINI-YOĞUN (GEMI): Daha fazla boş zaman isteyen öğrenciler için GEI formatında daha çok iletişim geliştirme ve yeni kelimeler öğrenmeye yöneliktir ve haftada 45 dk. 15 ders saatinden oluşur.
 
BİRE BİR GENEL EĞİTİM: Bireysel eğitimin getirdiği avantaj kişiye özel ilginin olması ve belirlenmiş dil ihtiyacına göre derslerin yönlendirilmesidir. Bu programda dersler 1 saattir.
 
SINAV HAZIRLIK KURSLARI: Chamber College’in çeşitli sınav hazırlık kursları vardır. IELTS, CAMBRIDGE, TOEFL gibi kurs çeşitleri vardır.
 
GENEL İŞLETME KURSLARI: Bu programlar daha çok profesyonel ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir. Uluslararası şirketlerde günlük hayatta gerekli olacak bilgi donanımı ve karşılaşacak sorunları çözmede yardımcı olacak genel bilgiyi verme amaçlıdır ve bu şekilde donatılırsınız. 

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE