Çek Cumhuriyeti Üniversite EğitimiÇek Cumhuriyeti Üniversite Eğitimi

Çek Cumhuriyeti Aglo amerikan ÜniversitesiÇek Cumhuriyeti Aglo amerikan Üniversitesi

Anglo - Amerikan Üniversitesi ( AAU )Çek Cumhuriyeti en eski özel üniversitedir. Bu Jansen Raichl ve Dr Vlasta Raichlová tarafından Anglo - Amerikan Koleji ( AAC ) gibi , kısa bir süre komünizmin çöküşünden sonra , 1990 yılında kurulmuştur . Onların vizyonu Orta Avrupa gelenekleri ile Amerikan ve İngiliz akademik ilkeleri en iyi birleştirecek bir eğitim kurumu yaratmaktı.

AAU sürekli olarak akademik toplumda  güçlü bir  güven oluşturdu. . Bugün 60 ülkede ve Harvard , Yale , Stanford , Berkeley ve diğerleri dahil olmak üzere dünya çapında iyi üniversitelerde , eğitim görmüş yetenekli lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile övünür . AAU mezunları mesleki kariyerlerinde üstün ve iş , akademi , siyaset , diplomasi ve medya alanında işlere sahiptirler.

2005 yılından sonra Anglo - Amerikan Üniversitesi görülmemiş akademik ve ekonomik büyümeye sahip olmaktadır. . Bu , büyük çapta yüksek lisans programlarının açılmasına sebep oldu, yüksek kalibreli profesörleri  çekti ve büyük ölçüde kendi araştırma faaliyetlerini genişletti . Kayıtlı öğrenci sayısı  sıkı akademik gereksinimleri ödün vermeden artmaktadır. . Güçlü ekonomik sonuçları AAU’a profesyoneller için nakit para , kampüs geliştirme ve etkin pozisyonlarda  önemli yatırımlar yapmak için yetki vermektedir.   

 FAKÜLTELER - DERSLER 

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Okulu

İşletme Fakültesi

John H. Carey II Hukuk Okulu

Gazetecilik Okulu

İngilizce Hazırlık Programı vardır. 

İngilizce Yeterlik 

Anadili İngilizce olmayanlar için  tam zamanlı bir lisans programına girmek için TOEFL’dan 525 ( veya diğer eşdeğer  test ) puan almak  gerekir . Ayrıca, tam zamanlı yüksek lisans programı için başvuru TOEFL’dan 550 ( veya diğer test eşdeğer ) bir gereklidir . 

Başvuru Ücreti 

Toplam başvuru ücreti 2.000 CZK(76 € )dır. Önden   20 € ( 500 CZK) yatırılır.  Okul başvuruyu kabul ederse kalan miktar yatırlır.

Detaylar için bize ulaşın.

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE