azerbeycan üniversiteleri hazırlık ve lısans fıyatlarıazerbeycan üniversiteleri hazırlık ve lısans fıyatları

Akademik Yıl Hazırlık Eğitimi Ücreti

Devlet Yurdu adres bildirimi
1 Yıllık Oturum İzni
1 Yıllık Devlet Sağlık Sigortası
Evrakların Azerbaycan Türkçesine Tercümesi ve Noter Onay İşlemleri (6 Evrak)
Okul Kabul Mektubu Başvuru Harç Ücreti
Okul Kabul Mektubunun alınması
Okul Kayıt Ücretlerinin Tarafımızca Ödenmesi
Havalimanı Karşılama ve Okula/Yurda Transferler
Hazırlıkta başarılı olunması şartıyla Kurs Bitiminde Hazırlık Sertifikasının Alınması
Azerbaycan ve Türkiye Ofislerinde hazırlık süresince acil durum Danışmanlık hizmeti

 BAKÜ ÜNİVERSİTELERİ

Bakü Devlet Üniversitesi’nde Hazırlık Eğitim paketi :


Konaklama hariç Rusça ve İngilizce - 3000 USD | Azerbaycan Türkçesi - 2800 USD Her Şey dahildir///
  

Hukuk ( 4.000 $ ), Kimya (1.500 $, Fizik (1.300 $ ) ,Matemak ( 1.300 $ ) Gazetecilik  (1.500 $ )Turizm ve Otel Yöneciliği  ( 1.500 $ ) ,Uluslararası İlişkiler (2.200 $),Uluslarası Ekonomi  ( 2.200 $ ) , Psikoloji  ( 1.800 $ ) , Uluslarası Ticaret/Lojisk (Gümrük İşlemleri) ( 2.200 $ ) , Felsefe  ( 1.600 $ ) ,Sosyoloji  (1.600 $ )
Lisans : tum dıller 3.000 USD
 

 

 Azerbaycan Tıp Üniversitesi hazırlık paketi 
Azerbaycan Tıp Üniversitesi’nde Rusça, İngilizce veya Azerbaycan Türkçesi Hazırlık Eğitim paketi 4700 USD //  
Tıp Diş Hekimliği Eczacılık Lisans ücreti tum dıller 4.000 USD.  
 Azerbaycan Politeknik (Teknik) Üniversitesi :Hazırlık Eğitim Paketi 2000 USD// 
 
lisans:Bilgisayar Mühendisliği Makine Mühendisliği Elektrik Mühendislik Ekoloji Endüstri Mühendisliği Sistem Mühendisliği Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Uluslarası Ticaret (Lojisk ve Taşımacılık) -1250 USD
 
Azerbaycan Neft (Petrol) Akademisi
Azerbaycan Petrol (Neft) Akademisi Hazırlık Eğitim Paketi 3000 USD. Azerbaycan Petrol (Neft) Akademisi’nde eğitim dili Azerbaycan Türkçesidir    

LİSANS :Petrol Mekaniği ve Enerji Gaz-Petrol Maden Üremi Petrol Mühendisliği Jeoloji ve Araşrma Uluslararası İlişkiler ve Yönem İksat Bilgi Teknolojileri Yönemi Kimya Teknolojisi tum bölümler 2.500 USD. 
 

Azerbaycan Mimarlık ve Inşaat üniversitesi
 
 Azerbaycan Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi  hazırlık eğitim paketimiz Azerbaycan Türkçesi, Rusça ve İngilizce 2200 USD
 

Mimarlık -inşaat Mühendisliği Lisans bölüm ucreti  2.500 $ 
 
Odlar Yurdu Üniversitesi    

Odlar Yurdu Üniversitesi hazırlık eğitimi Azerbaycan Türkçesi, Rusça ve İngilizce verilmektedir.Odlar Yurdu Üniversitesi hazırlık

 

eğitimi Azerbaycan Türkçesi, Rusça ve İngilizce verilmektedir.     
 
 Bakü Slavyan Üniversitesi *

Bakü Slavyan üniversitesi hazırlık eğitimi Azerbeycan Türkçesi  ve Rusça 2.000 $ verilmektedir. 
 
LİSANS  UCRETLERI :
 
Uluslararası İlişkiler (Azerbaycan) , Uluslararası İlişkiler (Türkiye) ,Uluslararası İlişkiler (Rusya) ,Uluslararası İlişkiler (Almanya) ,Uluslararası İlişkiler (Ukrayna) ,Uluslararası İlişkiler (Polonya),  Uluslararası İlişkiler (Çek), Uluslararası İlişkiler (Yunanistan), Uluslararası İlişkiler (Bulgaristan) ,Tercümanlık (Rusça) ,Tercümanlık (İngilizce) ,Tercümanlık (Bulgarca), Tercümanlık (Ukraynaca), Tercümanlık (Lehçe) ,Tercümanlık (Yunanca) , Tercümanlık (Çekçe) ,İngilizce Öğretmenliği ,Rusça Öğretmenliği, Fransızca Öğretmenliği, Gazetecilik // Tüm bölümler lısans ucretı 1.550 $
 
 Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi    

Azerbaycan Devlet İktisad Üniversitesi Ekonomi bölümlerinde YÖK onaylı Türkçe eğitim verilmekte ve öğrenciler bu durumda direk olarak lisans bölümünden başlayabilmektedir.  Türkçe dışında Azerbeycan Türkçesi ,İngilizce ve Rusça olarak da eğitim verilmektedir. 

LİSANS ÜCRETLERİ AZERI TURKÇE-RUSÇA- ıNGILIZCE VE TURKÇE  (Dünya Ekonomisi Muhasebe ve Denem Maliye Ekonomi Pazarlama İşletme Yönemi )        

Tasarım ( 1.800 AZN ); Dünya Ekonomisi ( 2.600 AZN ); Muhasebe ve Denetim (2.500 AZN);  Maliye  ( 2.600 AZN ) ,Ekonomi  ( 2.300 AZN );Endüstriyel Organizasyon Yönemi  ( 2.200 AZN ;İstatistik ( 2.000 AZN ) , İşletme  ( 2.200 AZN ),Pazarlama ( 2.100 ) İşletme Yönemi (2.500 AZN );Kamu Yönemi ( 2.200 AZN ) Ekoloji ( 2.000 AZN ) ,Malzeme ve Makine Mühendisliği  (1.800 AZN ),Gıda Mühendisliği (1.800 AZN ),Tüketimm Malları Uzmanlığı ve Pazarlaması (1.800 AZN),Metroloji ve Standardizasyon ( 1.800 AZN ), Bilgi Teknolojileri (2.200AZN ), Sistem Mühendisliği ( 2.200 AZN )  
 
 Azerbaycan Diller Üniversitesi 
 
Azerbaycan Diller Üniversitesi hazırlık eğitimi paketi Azerbaycan Türkçesi ve Rusça 2200 USD. verilmektedir
 
LİSANS ÜCRETLERİ  
Uluslarası İlişkiler ( 2.200 $ ) , DİĞER BÖLÜMLERİN TAMAMI  1.800 $ ( İngilizce Öğretmenliği Tercümanlık (İngilizce) Tercümanlık (Rusça) Tercümanlık (Fransızca) Tercümanlık (Almanca) Tercümanlık (İtalyanca) Tercümanlık (İspanyolca) Alman Dili ve Edebiya İngiliz Dili ve Edebiya İspanyol Dili ve Edebiya Fransız Dili ve Edebiyatı )

 Azerbaycan Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi

 

Azerbaycan Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi hazırlık eğitim paket fiyatı 2000 USD. Azerbaycan Medeniyet ve İnce Sanat Üniversitesi Hazırlık eğitim dili Azerbaycan Türkçesidir

lisans:Aktörlük Yönetmenlik Tiyatro Oyunculuğu Basım Yayın ve Redaksiyon Sanat Eleşrmenliği Dekor Sana Koreografi Sinemacılık Grafik Tasarım 2.000 $

Hazar Üniversitesi  

Hazar Üniversitesi'nde Rusça,İngilizce Ve Azerbeycan Türkçesi Hazırlık Eğitim Paketi 4.000 $ dır. 

LİSANS ÜCRETLERİ:Bilgisayar Bilimleri Bilgisayar Mühendisliği Petrol ve Gaz Mühendisliği İnşaat Mühendisliği Biyomedikal Teknoloji Mühendisliği Elektronik, Telekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği Kimya Mühendisliği Makine Mühendisliği Matemak ve Bilgisayar Öğretmenliği Fizik Öğretmenliği Muhasebe ve Denem Maliye Ekonomi Pazarlama Turizm ve Otel İşletmeciliği Uluslarası İlişkiler Coğrafya Öğretmenliği İngilizce Tercümanlık Siyaset Bilimiİngiliz Dili ve Edebiya Azerbaycan Dili ve Edebiya Öğretmenliği İlkokul Öğretmenliği Tarih Öğretmenliği İngilizce Öğretmenliği Kimya Öğretmenliği Biyoloji Öğretmenliği Kimya ve Biyoloji Öğretmenliği Psikoloji Tasarım ,TÜM BÖLÜMLER 5000 $ 

NAHÇIVAN ÜNİVERSİTELERİ : 

Nahçıvan, Azerbaycan Devleti’ne bağlı özerk bir cumhuriyettir. Azerbaycan Cumhurbaşkanı Nahçıvan şehrindendir. Nahçıvan’da YÖK tarafından tanınan 2 Nahçıvan Devlet Üniversitesi bulunmaktadır. Nahçıvan Devlet Üniversitesi YÖK’ün tercih kılavuzunda yer alan tek Nahçıvan üniversitedir. Nahçıvan şehrine Türkiye’den ulaşım oldukça kolaydır. Uçakla Nahçıvan’a gelmek isteyenler için sadece İstanbul’dan direk uçuşlar mevcuttur ancak birçok farkı şehirden de direk Nahçıvan’a otobüsle ulaşım seçeneği mevcuttur. Öğrencilerimiz direk olarak Iğdır’a gelip buradan otobüslerle 15 TL, dolmuşlarla (6 kişilik) 50 TL’ye Nahçıvan’a geçmektedir. Bakü’den Nahçıvan’a gitmek için uçak bileti 70 AZN-dir ve her gün 6 sefer uçuş gerçekleşmektedir.  

Nahçıvan’da yaşam çok ekonomiktir ve öğrencilerin aylık masraflarını karşılamaları için 1000 TL yeterlidir. Nahçıvan şehrinde damak tadınıza uyacak birçok lokanta ve iki de Türk restoranı (Deyirmancı ve Türk Yöresel Yemekleri) bulunmaktadır. Nahçıvan şehri yazın çok sıcak, kışın ise çok soğuk olur. Her sene çok sayıda insan Bakü’den ve diğer şehirlerden Nahçıvan’da bulunan Tuz gölünü ve tuz mağarasını ziyarete gelmekte ve tedavi almaktadır. Nahçıvan Tuzu dünyada en çok talep gören baharattır.    

Nahçıvan şehrinde bir ofisimiz bulunmaktadır ve Nahçıvan Devlet Üniversitesi, Türkiye temsilciliği ve üniversite adına kayıt olma yetkisini sadece BERİKA  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na vermiştir.  Öğrenciler dilerse direk olarak Türkiye’de herhangi bir işlem yapmadan sadece Nahçıvan’a giderek ofisimiz aracılığı ile de kayıt işlemlerini tamamlayabilmektedir. Öğrencilerimizin üniversite hususunda herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyması halinde yardım alabilecekleri 3 personelimiz Nahçıvan’da sürekli hazır bulunmaktadır.  

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Nahçıvan Devlet Üniversitesinin Türkiyede TEK TEMSİLCİSİDİR. Hazırlık Eğitim Paketi her şey dahil fiyatı 2700 USD. Üniversitede eğitim dili Azerbaycan Türkçesidir  HAZIRLIK EĞİTİM  PAKETİ : 2.700 USD. 

LİSANS ÜCRETİ:

Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hukuk, Tıbbi Profilaksi, Müzik Eğimi : tüm bölümler 2.000 USD.  

Uluslararası İlişkiler , Mimarlık : Tüm bölümler 1.500  USD.

Matemak Öğretmenliği Fizik Öğretmenliği Geodeziya ve Harita Mühendisliği Turizm ve Otelcilik Aktörlük Eğimi Kimya Öğretmenliği Ekonomi Muhasebe ve Denem Yönem (İşletme –Yönem) Su Kaynakları Mühendisliği vETERINERLIK Elektrik Mühendisliği Arazi Taşı Mühendisliği Demiryolu Taşımacılığı ve Tarım Mühendisliği Öğrem Teknolojileri Eğimi VETERİNERLİK : Tüm Bölümler 1.200  USD.

 

MALTA DİL OKULLARI.

EC DİL OKULU     CLUBCLASS LINGUATIME   NSTS   LINK SCHOOL   CHAMBER COLLEGE